کاش سه چيز را ميشد از کودکان ياد بگيريم: بي دليل شاد بودن و پاي کوبيدن هميشه سرگرم کار بودن و بيهوده نشستن حق و خواسته خود را با تمام وجود خواستن و فرياد زدن

پایگاه دیجیتال ایرانیان

سایت تفریحی و سرگرمی » بخش آموزش » مهارت های زندگی » برچسب های دیواری، خلاقیت در زیبا سازی
برچسب های دیواری، خلاقیت در زیبا سازی

 

نكاتي در مورد بر چسب ديواري   :

بر چسب هاي ديواري سابقه اي طولاني درامر تزئينات داخلي در اروپا و آمريكا دارند . و اكنون جاي خود را دربين خانواده هاي ايراني باز مي كند.

  در مقايسه با ديگر روشهاي تزئينات ديواري مانند كاغذ ديواري ، پوسترهاي ديواري و يا نقاشي مقرون به صرفه تر مي باشند و در مدت زمان كوتاهتري با هزينه اي مناسب و بدون صدمه زدن به رنگ ديوار به آساني قابل نصب مي باشد . بر چسب هاي ديوار   كه از جنس PVC و پشت چسب دار مي باشند به راحتي بر روي هر سطحي از قبيل ديوار شيشه ، چوب ، كف ، كاشي و سراميك قابل نصب مي باشد .

بر چسب هاي ديواري   در ابعاد متفاوت كوچك و بزرگ مناسب بودجه و سليقه هاي مختلف و بسته به محل نصب قابل انتخاب است.

قابليت جداشدن از محل نصب بدون بر جاي گذاشتن هيچگونه اثري و يا صدمه اي  به محل نصب از و يژگي هاي   مي باشد ، هر چند پس از نصب با توجه  به زيبايي شگفت انگيزي كه به فضا ميبخشد هرگز حاضر به جدا كردن   نخواهيد بود.

 

برچسب های دیواری، خلاقیت در زیبا سازی 

 

اما برچسب های دیواری مرغوب اين قابليت را دارد كه به آساني از محل نصب خود جدا شود و  توسط ماشين آلات فوق مدرن توليد شده  از مرغوبترين نوع  PVC در نهايت ظرافت طوري تعبيه شده تا به تنهايي همانند يك نقاشي يا اثر هنري جلوه اي زيباتر به محل زندگي و يا كار شما ببخشد 

  در رنگهاي مات همانند يك نقاشي زيبا به ديوار زيبايي خاصي مي بخشد در مقايسه با نقاشي ، كاغذ ديواري يا تابلو بسيار مقرون به صرفه تر بوده و به راحتي توسط شما نصب و يا از ديوار جدا مي شود

براي نصب به هيچ وسيله اي خاص يا تخصصي نياز نيست و توسط خود شما و با توجه به راهنماي كد گذاري شده داخل بسته قابل نصب مي باشد  از اين جهت شما لذت يك كار هنري را پس از نصب نصيب خود مي كنيد و در يك چشم بر هم زدن محل زندگي و يا كار خود را از يك محل دل تنگ كننده به مكاني شاد و زيبا تبديل مي كنيد و از انجام اين كار توسط خودتان لذت خواهيد برد .

 

 

برچسب های دیواری، خلاقیت در زیبا سازیهمه طرح ها و رنگها قابليت ادغام با يگديگر را دارا مي باشند شما مي توانيد از تركيب اشكال و مدلهاي مختلف بر روي يك يا چند ديوار كنار هم لذت ببريد .

  بر روي محل نصب خود قابل شتسشو بوده و با داشتن رنگهاي ثابت سالها زيبايي خود را همانند روز اول حفظ مي كنند .

با نصب در اتاق خواب كودكان به رشد خلاقيت ذهني آنها كمك كنيد و بسته به رشد آنها فضاي اتاقشان را با استفاده از مدلهاي مناسب به راحتي و با چشم بر هم زدني مناسب سن آنها تغيير دهيد .

 

 

بر چسب ديواري مدل Bird tree

سیستم همکاری در فروش

پایگاه تخصصی گردشگری ایرانسیستم همکاری در فروش

امیر نوشته:

تعداد مطالب: 0
تعداد نظرات: 0
من از این برچسب ها خریدم
خیلی راضیم
    پاسخ |
فوضول نوشته:

تعداد مطالب: 0
تعداد نظرات: 0
مبارکه مبارکه
خسته نباشی
    پاسخ |
ارسال نظر


نام شما:   
پست الکترونیکی شما:  
 
 
 
Go Top